Przekazujemy użyteczną wiedzę

SZKOLENIA

Blockchain / Kryptowaluty / Mining

Na naszych szkoleniach pozyskasz kompletną wiedzę o technologi blockchain i związanych z nią kryptowalutami. Nauczysz się poruszać po rynkach kryptowalut i zarządzać swoim portfelem kryptowalutowym. Jeśli zechcesz możesz rozpocząć przygodę z miningiem kryptowalut, pomożemy Ci w doborze i konfiguracji najlepszego sprzętu. Z nami możesz stać się ekspertem!

Blockchain

IDEA I ZASTOSOWANIA

Na naszym szkoleniu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące blockchain'u. Zastanwiasz się co to jest blochchain? Czym są sieci rozproszone? Jak odbywa się potwierdzanie transakcji między użytkownikami?

Historia powstania blockchain, idea i zasada działania sieci peer to peer (p2p), jak wykorzystać tą technologię w codziennym życiu i w biznesie.

Poznasz konkretne zastosowania, które dopiero powstają lub są już na rynku skutecznie wykorzystywane przez specjalistów, w wielu dziedzinach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, prywatność i bezpieczeństwo danych.

Kryptowaluty

OBSŁUGA TRANSAKCJI I GIEŁD

Powstanie pierwszej kryptowaluty Bitcoin zmieniło postrzeganie rynków finansowych. Obecnie każdy może szybko i bezpiecznie dokonywać płatności za towary i usługi w kryptowalutach, bez ponoszenia ogromnych kosztów utrzymania rachunków i prowizji bankowych.

U nas dowiesz się jak bezpiecznie zacząć przygodę z kryptowalutami. Pokażemy Ci jak skutecznie handlować na giełdach, od założenia konta, wykonywania transakcji aż po wypłatę w walutach fiat.

Dowiesz się jakie są dalsze perspektywy rozwoju i zastosowań, tej jeszcze młodej, lecz prężnie rozwijającej się technologi. Będziesz mógł znaleść własne miejsce wśród społeczności Bitcoin'a i innych kryptowalut i korzystać z ich zalet.

Mining

HARDWARE I SOFTWARE

Rewolucja i rozwój kryptyowalut w ostatnich latach spowodowała duże zainteresowanie pozyskiwaniem cyfrowych dóbr, za pomocą metody zwanej wydobywaniem (mining). Proces ten i wzrost cen kryptowalut przynosi wymierne korzyści finansowe.

Będąc naszym klientem zadbamy o to, abyś posiadł zaawansowaną wiedzę na temat doboru i konfiguracji sprzętu do miningu. Pomożemy skonfigurować Twoje pierwsze urządzenia lub zoptymalizować prace już obecnie posiadanych.

Przekazana wiedza zwiększy Twoje dochody z uzyskiwanej pracy sprzętu miningowego, a zarazem zmniejszy koszty jego utrzymania i obsługi. Zaoszczędzisz pieniądze - zarobisz więcej.

Zapraszamy

ODWIEDŹ NASZ SKLEP

Najlepszy sprzęt do mniningu kryptowalut, akcesoria i usługi w rewelacyjnych cenach.

Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z naszą wyspecjalizowaną ofertą. Jesli masz pytania służymy pomocą, doradzimy w kwesti wyboru, dopsaujemy produkt do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatych i firm.

[

SKLEP

]